نتایج جستجو برای عبارت :

700 متر باغچه ویلایی در یوسف اباد قوام شهریار

700 متر باغچه ویلایی در یوسف اباد قوام شهریار
دارای 50 متر بنای  نوساز
درختان میوه متنوع و مثمر میوه
دارای منبع اب هوایی
آبیاری قطره ای درختان
واقع در بهترین منطقه دنج و ارام
دارای سند بصورت وکالت از سند مادر
حدود قیمت :  550 میلیون تومان
کد ملک در املاک سناتور : 4015
برای دریافت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید
برای پیوستن به کانال تلگرامی ما به آدرس زیر مراجعه کنید :
https://t.me/senator_melk2
از سایت ما دیدن فرمایید:
http://amlakesenator.com/
09125938112
ضرغامی
09387385864
احمدی

داس بی دسته ما 
روزها و سالهایی  
علف هرزه ان باغچه را می چیند 
پدری پیر     کمری تا خورده     دستهایش چه زمخت
داس بی دسته ما گنج گرانی ایست 
که به دست پدری پیر به زمین می کوبد 
هرزه را می جوید , می شوید 
باغچه را اباد است . 
و درختانی که در ان سر به فلک اراسته 
پدری پیر اما ...
عمر را باقی نیست  
گوشه ای بنشسته 
مالکانی هر سو چشم شوریده ای بنگارند 
 و در ان باغچه ابادی به جدال پردازند 
پدر !!؟
فرزندان   پسرانم     
من اگر می دانستم که ز ان موهبت و عش
فروش باغ ویلا در یوسف اباد قوام ملارد2400 متر باغ ویلا در یوسف آباد قوام ملاردکد ملک در املاک آسایش: 419دارای 150 متر ویلا با تغییر کاربریدارای استخر رو بازو جکوزیمحوطه مهندسی ساز و فضا سازی شده بهمراه نورپردازی در شبدرختان مثمر میوه همراه باسهمیه آب کشاورزیانشعابات شامل: آب و برق و گازسند شش دانگ عرصه و عیان
ارتباط با مشاورین املاک آسا :
09122656371
معاوضه اپارتمان با باغچه 100 متری الی 500متری در شهرستان شهریار حومه غرب تهران با امکانات سند شش دانگ ، آب برق گاز دربهترین قسمت شهریار جهت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت باغ و باغچه لطفا تماس بگیرید .
بزرگترین مرکز خرید و فروش باغ باغچه باغ ویلا در شهریار و حومه
دلم تنگ است برای دیدن یک لحظه ات در خواب 
تو را ای سرزمین زاد و اجدادی بهار زندگی
ای وطن  عشق پرستوهای عاشق  
 نازنین بی تو چگونه سر کنم اما هوای تو درون سینه ام خالی 
تو را اباد می خواهم 
نشستم در درون خانه ای تاریک دلم پر می کشد در باغ و بستان ها شکوفه ارغوان ان کلبه ای خاکی 
تو را اباد می خواهم 
قاصدک  گر می روی ان سو دیار من 
پیامی می رسانی  این چنین می گفت فلانی 
 تو را اباد می خواهم 
من و کوه امید ارزوهای خیالم 
که هورا می کشم از هر نفس در
من به تو خندیدم
چون که می دانستمتو به چه دلهره از باغچه همسایه سیب را دزدیدیپدرم از پی تو تند دویدو نمی دانستی باغبان باغچه همسایهپدر پیر من استمن به تو خندیدمتا که با خنده تو پاسخ عشق تو را خالصانه بدهمبغض چشمان تو لیک لرزه انداخت به دستان من وسیب دندان زده از دست من افتاد به خاکدل من گفت: بروچون نمی خواست به خاطر بسپارد گریه تلخ تو را ...و من رفتم و هنوز سالهاست که در ذهن من آرام آرامحیرت و بغض تو تکرار کنانمی دهد آزارمو من اندیشه کنان غرق در

"دلم براى باغچه مى سوزد."
کسی به فکر گل ها نیستکسی به فکر ماهی ها نیستکسی نمی خواهدباورکند که باغچه دارد می میردکه قلب باغچه درزیر آفتاب ورم کرده استکه ذهن باغچه دارد آرام آراماز خاطرات سبز تهی می شودو حس باغچه انگارچیزی مجردست که در انزوای باغچه پوسیده ست.حیاط خانه ما تنهاستحیاط خانه ی مادر انتظار بارش یک ابر ناشناسخمیازه میکشدو حوض خانه ی ما خالی استستاره های کوچک بی تجربهاز ارتفاع درختان به خاک می افتدو از میان پنجره های پریده رنگ خانه
وقتی که تو آمدی دوبارهاز هر طرفی سپیده سر زددر باغ، شکوفه شد شکوفاپروانه به سوی غنچه پر زد
در خانه و کوچه و خیابانگل های قشنگ خنده روییداز شادی دیدن تو آن روزهم غنچه و هم جوانه خندید
گیسوی قشنگ سبزه آن روزبا دست نسیم شانه می شدباغ دل ما ز دیدن توسر سبز و پر از ترانه می شد
********** شعر کودکانه دهه فجر **********
از آسمون دوبارهبارون گل می بارهتو این هوای برفیتولد بهاره
بادکنکای رنگینقل و گل و شیرینیشروع جشن فجرهلاله ها رو می بینی
********** شعر کودکانه دهه
2389 - «اسدا... علم» وزیر دربار پهلوی و از نزدیکان «محمدرضا پهلوی» در
خاطراتش می‌نویسد: “وقتی به خانه آمدم، پدرم که وزیر پست و تلگراف رضاشاه
... بود، پرسید «آیا میل داری با دختر قوام ازدواج کنی؟». تعجب کردم ... و
گفتم «دختر قوام کیست؟»، گفت «دختر قوام شیرازی. پسرش داماد شاه و شوهر
اشرف است»، گفتم «از کجا سرچشمه می‌گیرد؟»، گفت «امر شاه است»، گفتم
«می‌توانم بگویم نه؟»، گفت «نه!»، گفتم «پس چرا از من سئوال می‌کنید؟» ...”
منبع: خاطرات عَلَم، جلد2،

۷ تزیین بینظیر و ارزان گلدان‌های سفالی برای باغچه.
گل و گیاه بخش اصلی یک باغچه را تشکیل می‌دهد، بسیاری از افراد باذوق برای زیباتر شدن باغچه منزل خود از وسایل تزیینی دیگر مثل آبنما، مجسمه و.... استفاده می‌کنند. کاربرد چنین وسایلی نقش بسزایی در زیبایی باغچه دارد،
ادامه مطلب
خرید باغ و باغچه در شهریار امری کاملا تخصصی بوده و در این زمینه نمی توان به هر مشاورزی اعتماد کرد.
ملکبین با هدف خرید و فروش باغ و باغچه در شهریار  از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرد.
ملکبین با کادری مجرب و کاردان در حوزه معاملات املاک کشور توانسته است نیاز های گسترده ی مشتریان خود را به خوبی تامین کند و در راستای خرید و فروش باغ و باغچه در شهریار با قیمت های مناسب در مناطق مختلف شهریار آماده ی خدمت رسانی به هم میهنان عزیزمان است.
خرید باغ و با
باغچه ویلایی استخردار به مساحت ۵۰۰ متر
کد این ملک در سایت اندیش ملک 500 می باشد .

باغ و باغچه به مساحت 470 متر در منطقه ی ویلایی نشین در لم اباد شهریار دارای بنای حدودی 70 متر دارای محوطه سازی ، نورپردازی ، دارای انواع درختان میوه ، استخر ، آلاچیق و محیطی دنج و آرام به فروش می رسد .
تمام فایل های باغچه در لم آباد 
مارمولک یکی از جانوران مفید برای باغچه و دوست گیاهان است. بنابراین اگر میخواهید سلامت خاک و گیاهان خودرا حفظ یا تقویت کنید، روشهای جذب مارمولک به باغچه را یاد بگیرید.
 در صورتی که نیازهای مارمولکها را تامین کنید میتوانند در باغچه ها و فضاهای سبز شهری و روستایی نیز زندگی کنند. باغچه های در هم ریخته برای مارمولکها شرایط زندگی را فراهم میکنند. مارمولک به مکانی برای پنهان شدن و کمین کردن برای شکار طعمه و تغذیه و استراحت نیاز دارد و همچنین به پن
ایده‌های خلاقانه طراحی و ساخت باغچه‌های عمودی یا wall garden.
تصور هر کدوم از ما از کشاورزی و باغبانی، پرورش گل و گیاه به صورت سنتی و روی چندین هزارمتر زمینه. ولی خوشبختانه اتفاق‌های جالبی تو اطراف ما تو محیط‌های شهری در حال رخ دادنه.
کشاورزی روی دیوار، باغچه عمودی، wall garden و... نام‌های جدید از کشاورزی مدرن در شهرهای شلوغ و پرسروصداست.
ادامه مطلب
پروژه بررسی باغ نارنجستان قوام شیراز

جهت دانلود و مشاهده فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود پروژه بررسی باغ نارنجستان قوام شیراز

باغ نارنجستان قوام شیرازی.-باغ نارنجستان قوام یکی از دیدنی های معروف استان فارس است . باغی تماشایی از دوران قاجار که گردشگران زیادی را به سوی خود ... بررسی باغ قوام (نارنجستان) شیراز باغ قوام که امروزه به علت وفور درختان نارنج در آن, نارنجستان قوام هم نامیده می شوددر محله بالاکفت و تقریبا در قسمت شرقی انتها
وانت بار جنت اباد
44365936
88697818
22884629
09123965772
09195303527
وانت تلفنی جنت اباد وانت بار   جنت اباد

حمل مبلمان و بوفه های شیشه ای با کارگران خوب
و خوش اخلاق و ماهر
وانت بار با کارگر و بدون کارگر را از ما تهیه کنید 
نیسان بار با کارگر وبدون کارگر را از ما تهیه کنید 
حمل با به تمامی شهرستانهای ایران با وانت نیسان
مجهز با چادر برزنتی  و مجهز 
حمل بار به شمال ایران مازندران و ساری 
حمل گاوصندوق و پیانو با تسمه وچرخ مخصوص
وانت بار    جنت اباد صورت  شبانه
ر
اقا امشب با س جان داریم میریم ببینیم لباس مجلسی خوشگل چی گیرمون میاد 
ادرس لباس فروشی و پارچه فروشی تککککککک میخوام 
معالی اباد و عفیف اباد و ستارخان قطعا میریم و میگردیم.جاهای دیگه مثلا.یه ادرس باشه بهتره تا یه خیابون گشتن خخخخخخ من از خرید خوشم نمیاد :/
غولی بود با چشمان آبی که به زنی باریک اندام دلداده بودرویای زن خانه ای  کوچک بود خانه ای با باغچه‌ای پر از یاسکه باروری در آن شکوفا بود غول او را دیوانه وار دوست داشت دست هایش برای کارهای بزرگ ساخته شده بود نمی توانست خانه ای این چنین بسازدنمی توانست درِ خانه ای با  باغچه‌ای پر از یاسو سرشار از باروری را بکوبد غولی بود با چشمان آبی که عاشق زنی باریک اندام شده بودزنی باریک اندام و ریز نقش زنی که آغوشش برای آسودگی بازو از  گام‌های بلندِ د
وانت بار جنت اباد
44365936
88697818
22884629
09123965772
09195303527
وانت تلفنی جنت اباد وانت بار   جنت اباد
حمل مبلمان و بوفه های شیشه ای با کارگران خوب
و خوش اخلاق و ماهر
وانت بار با کارگر و بدون کارگر را از ما تهیه کنید 
نیسان بار با کارگر وبدون کارگر را از ما تهیه کنید 
حمل با به تمامی شهرستانهای ایران با وانت نیسان
مجهز با چادر برزنتی  و مجهز 
حمل بار به شمال ایران مازندران و ساری 
حمل گاوصندوق و پیانو با تسمه وچرخ مخصوص
وانت بار    جنت اباد صورت  شبانه
روز
نگهداری و تکثیر فلفل در باغچه و گلدان
امروز قصد داریم روش کاشت و پرورش فلفل در منزل را به شما خوانندگان مجله سرگرمی و تفریحی جذاب ترین ها آموزش دهیم .
اگر خودتان دانه ی فلفل بکارید علاوه بر اینکه انواع مختلفی از آن را خواهید داشت، در هزینه هایتان صرفه جویی می کنید. پرورش فلفل در هوای سرد کار سختی است و اگر 
در فصل های سرد سال نیستید و احتمال یخ زدن فلفل ها وجود ندارد، می توانید آن ها را در باغچه تان بکارید.
دانه ی فلفل برای رشد کردن به اندازه ای
+ بیا بریم تو حیاط یکمم هوا میخوری
_باشه
تو حیاط لب باغچه
+من جعفری میکنم تو اونور شاهی بکن
_خب
بعد چند دیقه
_دونه های این نارنجی بود؟
+ اوم.... قهوه ای بود
_آها... انگار بعضی هاش بالا نیومده 
+ یه چیزی شبیه زیره بود 
_ آ یعنی قیافه اش شبیه زیره بود؟ 
درحالی که میومد سمتم دستشو گرفت جلو صورتم و گفت 
_ اینو میگم 
+  آ اینا... اینا تخم یه حشره هستن 
اون :
من :،
تخمها :

بسم الله الرحمن الرحیم
الأخطاء الشائعة فی القرآن الكریم 
الأستاذ أحمد آل یوسف 
شهر رمضان 1441هـ 

ت
العنوان
الرابط

1
الأخطاء الشائعة فی سورة الفاتحة، البقرة، آل عمران و النساء

2
الأخطاء الشائعة فی سورة المائدة و الأنعام

3
الأخطاء الشائعة فی سورة الأعراف 

4
الأخطاء الشائعة فی سورة الأنفال و التوبة

5
الأخطاء الشائعة فی سورة یونس و هود و یوسف

6

7

8

9
این بخشی از حیاط مدرسمونه. روز اولی که اومدم اینجا با یه حیاط بدون باغچه رو به رو شدم. یه حیاط که شبیه برهوت بود. پرسیدم چرا اینجا باغچه نداره؟ مدیر گفت زمینو یک سره آسفالت کردن، باغچه نکندن. 
گفتم اگه باغچه درست کنید درخت میاریم حیاط یه کم رنگ و رو بگیره. با کمک پدر بچه ها یه قسمتهایی از آسفالتو کندن و کود ریختن. بعد هرکس هر موقع سال که می تونست یه درخت میاورد و می کاشتن. درختای کنار دیوار همون درختاییه که تو سه چهار سال اخیر هرکس به یادگار از خو
و من افتادم زخمی بر خاک
دخترک رفت و پسر نیز مرا تنها بر خاک گذاشت
خنده و گریه یشان رفت به باد
سیب دندانزده ی خاک آلود
اینچنین می گوید :
ساعتی رفت و من آزرده شدم
همه در فکر شدم چه کسی من را  از زمین بر خواهد داشت
چه کسی باز مرا خواهد خواست
که صدایی آمد کولی غمزده ای دید مرا ا
اشک شادی در چشم
از زمینم بر داشت
و مرا با خود برد
او که در گوشه ی مخروبه اطراف دهات
پدر پیری داشت
شاد و خندان به پدر کرد سلام
پدر امروز خدا سیبم داد
تا که باهم بخوریم
جای دندا
بسم الله الرحمن الرحیم
الأخطاء الشائعة فی القرآن الكریم 
الأستاذ أحمد آل یوسف 
شهر رمضان 1441هـ 

ت
العنوان
الرابط

1
الأخطاء الشائعة فی سورة الفاتحة، البقرة، آل عمران و النساء

2
الأخطاء الشائعة فی سورة المائدة و الأنعام

3
الأخطاء الشائعة فی سورة الأعراف 

4
الأخطاء الشائعة فی سورة الأنفال و التوبة

5
الأخطاء الشائعة فی سورة یونس و هود و یوسف

6
الأخطاء الشائعة فی القرآن من سورة الرعد إلى سورة الكهف

7

8

9
یکی بود یکی نبود.مادر بزرگ یه باغچه قشنگ داشت که پراز گلهای رنگارنگ بود. ازهمه ی گل ها زیباتر گل رز بود.
البته اون به خاطر زیباییش مغرور شده بود و با بقیه گل ها بدرفتاری می کرد.
یک روز دوتا دختر کوچولو و شیطون که نوه های مادربزرگ بودند به سمت باغچه آمدند. یکی از آن ها دستش را به سمت گل رز برد تا آن رابچیند، اما خارهای گل در دستش فرو رفت.
دستش را کشید وباعصبانیت گفت: اون گل به دردنمی خوره! آخه پرازخاره. مادربزرگ نوه ها را صدازد آن ها رفتند.
اما گل رز
بسم الله الرحمن الرحیم
کودکان باغچه هایی از امیدندکـه از شکوفه های انار لبریز اسـتهر کودک گلدانی اسـت کـهاز زیباترین گل های خوشبومنازل رابه نزدیک ترین بهارها گره زده اسـت ****** اگر کودک نبودنه پدر معنا داشتنه هیچ مادری بهشتی می شداگر کودکان نبودندشکوفه های زندگی بـه بهار نمی رسیدندو خانواده بی مفهوم ترین واژه ای می شدکـه در لغت نامه ها می شد پیدا کنی
اصالت و خاص بودن هر باغ ویلا را می توان در نوع معماری و طراحی ویلا مشاهده کرد. این باغ ویلا لوکس 800 متری کاملاً نوساز است و در دل خود یک ویلای بسیار زیبا و مدرن در حین حال سنتی  200 متری را جای داده است. باغ ویلا در منطقه لم آباد که یکی از ویلایی ترین مناطق ملارد محسوب می شود و در داخل مجموعه ویلایی (شهرک ویلایی) بسیار دنج در عین حال با امنیت بالا و مثال زدنی قرار گرفته است. ادامه متن در ادامه مطلب

ادامه مطلب
فروش باغچه اطراف تهران ارزان قیمت و لوکس - دارای سرایداری و امکانات کامل رفاهی شامل آب برق گاز تلفن با سند شش دانگ آماده محضر 
فروش باغچه در شهریار {{ بهترین منطقه شهریار و حومه }} 
جهت خرید و فروش باغچه در منطقه شهریار ملارد و حومه غرب تهران لطفا تماس بگیرید :::

مدیریت : خزائی ۰۹۱۲۲۸۹۰۶۱۵
شهریار 1550 متر باغ باغچه /چهار دیواری/سند تک برگتهران، شهریار
تماسباغچه 10سالهلحظاتی پیش
شهریار، صباشهر
۱۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
املاک    1000 متر زمین واقع در یوسف آبادشهریار، یوسف آباد صیرفی
۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
تماساملاک    290 متر زمین مسکونی سند دار شهریاردقایقی پیش
شهریار، شهریار میدان بسیج خیابان سینک
۵۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
تماس 800 متر باغ ویلا داخل مجموعه800 متر باغ ویلا داخل مجموعهدقایقی پیش
شهریار، بکه
تماس600 باغ ویلا در شهریارساعاتی پیش
شهریار، ک
قالیشویی در شمس آباد
قالیشویی در شمس آباد |  کارخانه قالیشویی ماژیک شعه محله شمس آباد تهران با بیش از 66 سال سابقه درصنعت قالیشویی کشور بهترین و نزدیک ترین قالیشویی در شمس اباد تهران  می باشد. متخصص شستشوی انواع فرشهای دستبافت و ماشینی با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و مواد شوینده درجه یک. دارای سرویس های ویژه محله شمس اباد سریعترین سرویس دهی به شما مشترین محترم را به ارمغان می آورد.
ادامه مطلب
قدم
زدن در کوچه پس کوچه های شهر تارخی شیراز نیز خالی از لطف نیست . خیابان لطفعلی
خان زند خیابانی پر از یادگاری های تاریخی که از گذشتگان باقی مانده است. در
ضلع  غربی نارنجستان قوام خانه ای تاریخی
به چشم می خورد که یادگاری از دوران قاجار است و به خانه زینت الملوک دختر قوام‌الملک
چهارم شهرت دارد. طراحی خانه زینت الملوک به گونه ای است که از راه دری در زیرزمین
به نارنجستان قوام منتهی می شود. در واقع، فاصله این خانه تا خانه قوام یک کوچه
است و یک راه
قوام حیات معنوی انسان به تذکّر و توسّل و خشوع و ذکر است که در مساجد الهی، در جایگاه‌‌های عبادت، برای انسان فراهم است، مخصوصاً آن مراکز و مساجدی که اثری و نشانه‌‌ای از اولیاءالله در آنها هست. جایی که انسان میداند یا ظنّ به این دارد که مورد توجّه اولیای الهی است، طبعاً معنویّت آن مکان بیشتر است و مسجد مبارک جمکران جزو این گونه جایگاه‌‌ها و مراکزی است که توجّه به خدای متعال و تذکّر و خشوع و تضرّع در آن برای انسان فراهم‌‌تر است.
نوسازی محله همت اباد شهر اصفهان با استفاده از روش تنظیم مجدد زمین

دسته بندی
فایلهای با ارزش سایر رشته ها

فرمت فایل
pdf

حجم فایل
374 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
14

خانه زینت الملک شیراز
شیراز شهر شعر و ادب است.همچنین عطر بهار نارنج آن در ذهن همگان باقی می‌ماند.این شهر زیبا مملوئ از جاذبه های تاریخی و طبیعی است.جاذبه‌هایی که این شهر را به یکی از پر گردشگرترین شهرهای ایران تبدیل کرده اند.در میان جاذبه‌های این شهر بناهای تاریخی جایگاه مهمی دارند.بناهایی که تماشای معماری آن ها یکی از شیرین‌ترین بخش سفرتان به شیراز است.یکی از این جاذبه‌های این شهر، خانه‌های آن است.یکی از خانه‌هایی که قدمت آن به دوره قا
باغ
نارنجستان یکی از زیباترین باغ های ایرانی ، که در زمان سلطنت ناصرالدین شاه قاجار
در بین سال های 1257 تا سال 1267 هجری شمسی به دستور علی‌ محمد‌ خان قوام ساخته
شده است. باغ نارنجستان قوام باغی تماشایی و غیر قابل وصف ، یادگاری بی نظیر از
دوران قاجار که گردشگران زیادی را به سوی خود جلب می کند. باغ قوام در خیابان
لطفعلی خان زند و در محله ای قدیمی قرار دارد. 
باغ نارنجستان قوام  با دیدنی های
بسیار خود و معماری منحصر بفرد ، موردی است که در همان نگاه ا
فروش زمین در اسفند اباد ملارد همراه با امکانات آب برق گاز سر زمین از متراژ ۱۰۰ متر به بالا شروع میشود و شروع قیمت زمین ها در اسفند آباد ملارد از ۲۵۰ میلیون شروع میشود. جهت خرید زمین در اسفند آباد ملارد لطفا با ما تماس بگیرید .

فروش ویژه چراغ خورشیدی باغچه

چراغ خورشیدی باغچه، تزیین باغ، روف گاردن، حاشیه باغچه، پلازا و ... بدون نیاز به مصرف انرژی برق. مقاوم در برابر آب ...
چراغ خورشیدی باغچه ، محصولی با طراحی نوین و زیبا است. این چراغ مجهز به پنل خورشیدی می باشد که با استفاده از آن در طول روز نور خورشید را دریافت و به صورت انرژی الکتریکی درون باطری خود ذخیره می کند. از ویژگی های این محصول می توان به امکان روشن و خاموش شدن اتوماتیک با توجه به تاریکی و روشنایی محیط
آسمان به طرز عجیبی سفید و طلایی بود.اشعه های طلایی خورشید اخرین نفس هاى خودش را میکشیدند که به خانه برگشتیم.
تغییرات از زمان رفتنمان،محسوس بود و به غایت دلبر.
درخت بهِ باغچه،شکوفه های سفید داده بود.میوه ى نارنجی کامکوات و آلوچه های سبزِ کوچک از روی درخت هایشان،به من چشمک میزدند.
غنچه های رنگى و بسته ى باغچه باز شده بودند.
مشغول بلیعدن اینهمه لطافت با چشمانم بودم که گربه کوچکِ حیاط به استقبالم امد و خودش را زیر پایم لوس کرد و میومیو سر داد..
شک
800مترویلاملاردلم اباد کوچه یزدان2نبش. دارای 100متربنا2خوابه.اب برق گازمصرفی.اب کشاورزی.درختان عالی.موقعیت فوق العاده .دارای استخروالاچیق.                                                                                                                                                                                                                                 شماره تماس09128622290
شهریار فروش زمین ارزان مناسب باغ ویلا کد492 - خرید و فروش زمین 492 ...شهریار فروش زمین ارزان مناسب باغ ویلا کد492 ... برای خرید و فروش باغ ویلا،باغ و باغچه زمین،سوله،در شهریار ملارد صفادشتخرید و فروش زمین و باغ در شهریاربیش از 1408 آگهی خرید و فروش زمین و باغ با قیمت های مناسب در شهریار و حومه شهر.خرید زمین در شهریارجستجوی زمین برای خرید در شهریار تهران. فروش باغ ارزان در شهریار در شهریار - 23000 متر زمین دارای سند... آب و برق و با قیمیتی بسیار عالی و ارزا
لعن اهل جمل توسط امیر المومنین علیه السلام
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است:
٤٨- عن یوسف بن كلیب المسعودی قال: حدثنا أبو مالك عن عبد الله بن عطاء عن أبی جعفر محمد بن علی - علیه السلام - قال: قال علی - صلوات اله علیه -: لعن أهل اجمل. فقال رجل: یا أمیر المؤمنین إلا من كان منهم مؤمنا. فقال - علیه السلام - : ویلك ما كان فیهم مؤمن...
امیر المومنین علیه السلام فرمودند: لعنت بر اهل جمل باد. مردی گفت: یا امیر المومنین (علیه السلام) البته لعنت به جز بر مومن
باربری جنت اباد غرب تهران

شرکت های باربری غرب تهران کم نیستند و همچنین جمعیت و ساکنین در غرب تهران نیز بسیار بیشتر از سایر ناحیه های تهران است ،پس به همین دلیل منطقی است که شرکت ها و اتوبارهای زیادی در این منطقه از تهران شعبه و نمایندگی داشته باشند ،در میان این همه موسسات حمل و نقل و باربری ،شرکت باربری جنت اباد آرامش بار را به شما پیشنهاد میکنیم ، زیرا کادر فنی مجرب ، خودروهای اثاث کشی خوب و تمیز و از همه مهم تر قیمت ارزان اسباب کشی و جابه ج

علی اباد کتول از جمله شهرهای استان گلستان که در فاصله ۲۵ دقیقه با شهر گرگان قرار دارد بدلیل جاذبه های طبیعی بسیار هم چون ابشار کبودوال و سدزرین گل و ییلاقات زیبا از جمله مقاصد گردشگری مسافران بوده و اجاره ویلا در علی اباد کتول دغدغه خیلی از مسافران ورودی به استان میباشد . به همین منظور در این مقاله به راهنمایی شما در این زمینه خواهیم پرداخت.
شهر علی اباد کتول در فاصله ۳۵ کیلومتری از مرکز استان گلستان شهر گرگان قرار دارد . مسیر دستر
۵۰۰ متر ویلا باغ استخردار ، شهریار
کد این ملک در سایت اندیش ملک 522 می باشد .

باغ و باغچه به مساحت 500 متر واقع در یکی از بهترین محله های اسفند اباد شهریار با امکانات و مشخصات زیر به فروش می رسد :
80 متر ویلای شیک و نوساز 
استخر کاشی کاری شده با تعبیه سیستم تصفیه خونه 
محوطه سازی کاشی کاری شده و نورپردازی شده 
دارای انواع درختان میوه پرثمر 
باربیکیو ذغالی 
آب ، برق و گاز دایر می باشد 
تمام فایل های باغ ویلا در اسفند آباد 
۱. رفتم حسن اباد کامواهای خوشگل خریدم + برا مادرشوهر جان یه کیف دم دستی خریدم + برا مامی یه بولیز توخونه خریدم + برا خودم و خواهر جان لباس خانومانه یه عالمه خریدم
۲. تو مترو پرنده پر نمیزد یه عالمه جا برا نشستن بود:دی
۳. دوش آب داغ و حال خوب کن
بنام خداوند روزی ده رهنمای- این مقاله به معرفی طرح‌های دشت باغ و احداث باغچه برای کارمندان می‌پردازد. این طرح بصورت تعاونی یا توسط ادارات رفاه در وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌ها قابل‌اجرا می‌باشد. دشت‌های بایر نزدیک شهرهای بزرگ مناسب برای احداث این باغچه‌ها می‌باشد. این باغچه‌ها بهترین هدیه از جانب پروردگار مهربان و کشور ایران‌زمین به کارمندان و تمامی واجدین الشرایط و بهترین سرمایه‌گذاری برای کارمندان می‌باشد و آینده بسیار د
هیچ وقت نمیدونستم فامیلیم یعنی چی همیشه هم ازش بدم میومد,
الان طی یه تحقیق فهمیدم چه فامیلی با دلیل و با معنی دارم و به چه ادم های بزرگی بر میگرده:)
یه چیزی حدود اینکه 300-400پیش جد و ابادم کی بوده رو فهمیدم,که خیلی مصمم شدم بعدا بیشتر دنبالش رو بگیرم.
جد و ابادم پیداتون میکنم:))
۷۰۰ متر باغچه در رزکان شهریار
لوکیشن مناسب واقع در رزکان
۴۰ متر بنای آماده با مجوز از شهرداری
استخر رو باز
درختان مثمر میوه و سرسبز
یک ساعت سهمیه اب کشاورزی
انشعابات آماده نصب
مدارک سند مادر
کدملک در املاک سناتور : 4013

برای پیوستن به کانال تلگرامی ما به آدرس زیر مراجعه کنید :
https://t.me/senator_melk2
از سایت ما دیدن فرمایید:
http://amlakesenator.com/
09125938112
ضرغامی
09387385864
احمدی
با سلام خدمت شما گل رویان وبلاگ گل زیبا 
امروز به پارک زیبا وکیل آباد مشهد رفتم ، قسمتی بود که گونه های مختلف گیاهی رو کاشته بودن . یکی از اونا که منو جذب خودش کرد هوستا ابلق بود . برگاش خیلی قشنگ بودن . و بعد از تحقیق متوجه شدم که گیاهی بسیار مقاوم و سایه دوست برای باغچه های ماست . 

ادامه مطلب با توضیحات کاشت و شرایط نگهداری و عکس های بهتر .
ادامه مطلب
از تولید به مصرف. در اسرع وقت . با نازلترین قیمت.
مدرن ترین فراینده های چوبی . بهترین کیفیت و ضمانت کار را از ما بخواهید.
ساخت کابینت در طرح ها و رنگ های مختلف.(معمولی. ضد آب. مدرن .کلاسیک.ممبران)
(((خورده کاری. تعویض و تعمییرات و جابجایی کابینت پذیرفته میشود)))
یه بیل خاک بریز روش :

زباله تر چیست ؟

به بقایای میوه و سبزی و  هر چیزی خوردنی که در سطل آشغال ریخته می شود بجز کاغذ و شیشه و پلاستیک و فلزات و مانند آنها زباله تر

گویند .

بیشتر محتوای سطل آشغال زباله تر که به اصطلاح به آن آشغال می گویند .

اگر می خواهید باغچه سبزی داشته باشید بهترین روش دفن همین آشغالها است .

آشغال تازه بهترین غذا برای کرم های خاکی 

و سایر موجودات خاک زی است .

و اما اولین چیزی که برای باغچه سر سبز لازم است آب باران است
سه شنبه وسط هفته ایستاده است وتنهایی ازش می باردنه پای رفتن داردنه دلِ ماندن...سه شنبه ها می توانم بفهمم مادر چرا با فروغ اشک می ریزدسه شنبه ها می توانم بفهمم وقتی پدر می گوید از من گذشته استشما فکری به حال باغچه کنید،منظورش از باغچهتنها همان رُز کنار حیاط استسه شنبه ها می توانم بفهمم کجا ایستاده ام و چقدر غمگینم...و من فکر میکنم ،فکر میکنمتو را شبیه سه شنبه ها دوستت دارمانبوهم از دوست داشتنتاماچه دلتنگ ؛سه شنبه ها وسط دوست داشتنت می ایستمتنه
یه بیل خاک بریز روش :

زباله تر چیست ؟

به بقایای میوه و سبزی و  هر چیزی خوردنی که در سطل آشغال ریخته می شود بجز کاغذ و شیشه و پلاستیک و فلزات و مانند آنها زباله تر

گویند .

بیشتر محتوای سطل آشغال زباله تر که به اصطلاح به آن آشغال می گویند .

اگر می خواهید باغچه سبزی داشته باشید بهترین روش دفن همین آشغالها است .

آشغال تازه بهترین غذا برای کرم های خاکی 

و سایر موجودات خاک زی است .

و اما اولین چیزی که برای باغچه سر سبز لازم است آب باران است
روستای سیدال و حسین اباد قاسم و کلاته حسن با جمعیتی  حدود 300 خانوار و 1000 نفر بصورت دایمی وثابت در عصر ارتباطات اینترنت 
ندارند.از انجایی که معمولا بیشتر کارها بصورت اینترنتی انجام میشود .از مسولان درخواست میشود  در این زمینه توجه داشته باشند.
یک‌روز می‌آیی، می‌دانم؛ از انتهای همین کوچهٔ خلوت که خانه‌هایش خاموش و متروک است. یک‌روز می‌آیی، می‌دانم؛ با چمدانی در دست، برای ماندن. من سال‌هاست این لحظهٔ نیامده را به انتظار نشسته‌ام، من سال‌هاست گل‌های باغچه را به امید آمدنت زنده نگه‌داشته‌ام؛ که همیشه بهار باشم برایت. ببین! چای دم می‌کنم هر روز برای دو فنجان. این یعنی زمان آمدنت رسیده؛ زمان کوچ تو به سرزمین آغوشم. بیا، بیا و تنها ساکن سرزمینم شو‌. بیا و به کوچه، به گل‌های باغ
برای این روزا که عمیقا خسته‌ام و تنها و آفت‌زده. چرا آفت‌زده؟ چون فکرایِ اضافی رسوخ کردن به همه جایِ مغزم و انگار آفت افتاده به جونِ ذهنم و فکرام و حرفام. حرف زدن به آدما رو تبدیل کردم به سخت‌ترین کارِ ممکن برایِ خودم و منتظرِ هیچی‌ام. سعی می‌کنم قوی باشم. جوری که بقیه زل بزنن تو چشمام و بگن ”تو دیگه چه مشکلی داری؟ خانواده نداری یا کارتون خوابی؟” و من نفهمم خوشحالم باشم که اینقدر محکم جلوشون ظاهر شدم یا ناراحت باشم که نمی‌تونم هیچی بگم. ک
برای این روزا که عمیقا خسته‌ام و تنها و آفت‌زده. چرا آفت‌زده؟ چون فکرایِ اضافی رسوخ کردن به همه جایِ مغزم و انگار آفت افتاده به جونِ ذهنم و فکرام و حرفام. حرف زدن به آدما رو تبدیل کردم به سخت‌ترین کارِ ممکن برایِ خودم و منتظرِ هیچی‌ام. سعی می‌کنم قوی باشم. جوری که بقیه زل بزنن تو چشمام و بگن ”تو دیگه چه مشکلی داری؟ خانواده نداری یا کارتن خوابی؟” و من نفهمم خوشحالم باشم که اینقدر محکم جلوشون ظاهر شدم یا ناراحت باشم که نمی‌تونم هیچی بگم. که

پاورپوینت تحلیل نارنجستان باغ قوام
در این فایل نارنجستان باغ قوام واقع در شیراز مورد تحلیل قرار گرفته است. این فایل در قالب پاورپوینت ودارای 28 اسلاید قابل ویرایش برای رشته معماری تهیه شده است.
مشخصات فایل

تعداد صفحات
28

حجم
4410 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
معماری

توضیحات کامل
پاورپوینت تحلیل نارنجستان باغ قوام

در آن روزها ساختمان نارنجستان در حدود 940 متر مربع شامل دو قسمت شمالی و جنوبی بود در زمینی به مساحت 3500 متر را داشت. در حد
«٢»اَللّهُ‌ لا إِلهَ‌ إِلاّ هُوَ الْحَیُّ‌ الْقَیُّومُ‌ خدا که معبودى جز او نیست،زنده و پاینده است. نکته‌ها: «قَیّوم»به کسى گفته مى‌شود که خود به دیگرى تکیه نداشته باشد،ولى دیگران به او تکیه دارند و یا قوام‌بخش همه چیز است. خداوند در آفریدن،تدبیر و
ادامه مطلب
چند روزی هست که تخم های اردک داخل انبار ، جوجه شده و 5 تا جوجه اردک بامزه به دنیا اومدن .. اردک ماده ، قبل از این که بخواد تخم بذاره و تخماش جوجه بشن خیلی ترسو و بی آزار بود .. خیلی راحت می شد اون رو گرفت بدون هیچ مقاومتی اما یه سری اتفاقای جالبی ازش دیدم که می صرفه براش یه مطلب بنویسم .
دیروز عصر رفتیم بغل باغچه تا یکم اونها رو ببینیم .. گفتم شیر آب رو هم باز کنم تا داخل باغچه آب باشه و جوجه ها هم بگردن و غذایی واسه خودشون پیدا کنن ! اول بگم که اردک نر
۵۰۰ متر باغچه ویلایی استخر دار در شهریار
کد این ملک در سایت اندیش ملک 497 می باشد .

باغچه به مساحت 500 متر در منطقه لم آباد شهریار به فروش می رسد ، این ملک با دارا بودن 90 متر ویلای شیک در محله ای ویلایی نشین با تمامی امکانات رفاهی به  فروش می رسد ، محوطه سازی زیبا ، گل آرایی ، درختکاری ، استخر ، انشعابات و قولنامه از دیگر امکانات این ملک می باشد 

تمام فایل های باغ و باغچه در شهریار 

جهت مشاهده ی بیشتر این ملک در سایت مسکن ملکبین لطفا کلیک کنید.

شناسه ی ملک : 5399

باغ ویلا 2400 متری دوبلکس در یوسف آباد قوام
300متر ویلای دوبلکس نوساز که طراحی و دیزاین داخلی چوبی و نوستالژیاستخر شنای بزرگ با تمام تاسیساتاستخر شنای کودکپل چوبی منحصر بفرد روی استخرآلاچیق چوبی در طبقه دوم ویلا3 خواب مسترآبنما و نیمکت های سنگی بسیار دلنشینمحوطه سازی و گل آرایی مثال زدنیدرختچه های زینتیدرختان تنومد و مثمر میوهکل محوطه سنگ شده ، نور پردازی در
فروش ۵۰۰ متر باغچه با استخر روباز در ملارد

کد این ملک در سایت اندیش ملک 536 می باشد .
باغچه ویلایی به مساحت کلی 500 متر واقع در یکی از با صفا ترین خیابان های باغ ویلایی در منطقه شهریار با امکاناتی شگفت انگیز به فروش می رسد ، ملک مذکور دارای 100 متر ویلای شیک و دیدنی می باشد ، که با مصالحی مرغوب و با نقشه ای به روز طراحی و ساخته شده است ، محوطه سازی بسیار دیدنی شامل گل ارایی ، محوطه سازی ، نورپردازی حرفه ای ، انواع درختان میوه ، گل ارایی و آبنما و بارب
بنام خداوند روزی ده رهنمای
 این مقاله به معرفی طرح‌های دشت باغ و احداث باغچه برای کارمندان می‌پردازد. این طرح بصورت تعاونی یا توسط ادارات رفاه در وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌ها قابل‌اجرا می‌باشد. دشت‌های بایر نزدیک شهرهای بزرگ مناسب برای احداث این باغچه‌ها می‌باشد. این باغچه‌ها بهترین هدیه از جانب پروردگار مهربان و کشور ایران‌زمین به کارمندان و تمامی واجدین الشرایط و بهترین سرمایه‌گذاری برای کارمندان می‌باشد و آینده بسیار
بنام خداوند روزی ده رهنمای
 این مقاله به معرفی طرح‌های دشت باغ و احداث باغچه برای کارمندان می‌پردازد. این طرح بصورت تعاونی یا توسط ادارات رفاه در وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌ها قابل‌اجرا می‌باشد. دشت‌های بایر نزدیک شهرهای بزرگ مناسب برای احداث این باغچه‌ها می‌باشد. این باغچه‌ها بهترین هدیه از جانب پروردگار مهربان و کشور ایران‌زمین به کارمندان و تمامی واجدین الشرایط و بهترین سرمایه‌گذاری برای کارمندان می‌باشد و آینده بسیار
مامانم برام زردالو اورده
سعد اباد درخت زردالو داره
زردالوهای تازه رسیده و نشسته همینجوری مستقیم از درخت ادم بخوره. از تولید ب مصرف خخخخخخ
باید ی بار دیگه برم بقیه درختاشم ببینم
مثلا شاید توت داشته باشه
یا مث باغ گلستان انجیر داشته باشه

زردالو= الوزرد
دوس دارم بگم زردالو خخخخخ
کلیک کنید
2
[ T y p e h e r e ]
همسایهی پری
"فصل اول"
به نام پرودگاری که خالق زیبایی هاست
این رمان برگرفته از تخیلات من نا نویسنده است وهر گونه تشابه اسمی
کاملا تصادفی میباشد.
نگاهی به انبوه کتابهای کنار دستش انداخت، ریاضی ، فیزیک، جبر
هندسه ،پری نازبا خود اندیشید، خدایا چرا این هندسه ی کوفتی توی سر
من نمی ره؟!.روی اولین پله ی ایوان نشست و پاهای برهنه اش را برروی
دومین پله ی داغ و تب دار گذاشت . بی حوصله موبایلش را برادشت و
نگاهی به صفحه ی شکسته شده . دک
دعاوی سلب حضانت در دفتر وکالت نازی اباد 
وکیل خانواده در دعاوی سلب حضانت اطفال چگونه نقش ایفا می کند ؟
وکیل خانواده در دعاوی خانواده در دادگاه خانواده هم بعنوان مشاورحقوقی و هم بعنوان وکیل پایه یک دادگستری نقش بسیار مثبتی ایفا می کند دعاوی سلب حضانت من جمله دعاوی است که توسط وکیل خانواده قبل یا بعد از صدور رای طلاق در دادگاه خانواده پی گیری می شود نقش مشاوره حقوقی قبل از طرح دادخواست بسیار مهم و ضروری و مهم است چراکه هم زمان طرح این دعوا وهم
قیمت زمین در ملارد ویلای جنوبی و ملارد ویلای شمالی با سند شش دانگ و مکان برق و آب سر زمین بهترین سرمایه گزاری جهت خرید و فروش زمین در حومه تهران ملارد ویلای جنوبی . لیست فروش زمین در ملارد ویلای جنوبی به شرح زیر است :

6۹0 متر زمین دو کله ملارد، سه دانگ
۶۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماسزمین ۲۰۰۰ متر قجرآباد
۳,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانتماسخرید زمین مسکونی 1450 متر در ملارد
تهران، ملاردتماس۹ هزار متر سراسیاب ملارد در بافت مسکونی پایان کار تجاری ۱۰۰ درصد سود جهت سرما
وانت بار جنت اباد

باردو یا وانت پیکان، یک خودروی وانت ساخت ایران‌خودرو است. پس از تولید خودروی پیکان در ایران به دلیل روند رو به رشد جمعیت و تقاضای واحدهای کشاورزی و دامپروری و نیز تحولات شهرنشینی در آن سال‌ها ضرورت وجود خودروهایی جهت حمل و نقل کالا بیش از پیش احساس می‌گردید که در نهایت منجر به تولید خودروی پیکان وانت (فقط در ایران) شد. ویکی پدیا
ادامه مطلب
چند شب پیش عنکبوتی را که گوشه‌ی اتاق خوابم تار تنیده بود دیدم. خیلی آرام حرکت می‌کرد گویی مدت ها بود که آنجا گیر کرده بود و نمی‌توانست برای خودش غذایی پیدا کند.با لحنی آرام و مهربان به او گفتم:"نگران نباش کوچولو الان از اینجا نجاتت می‌دهم" 
یک دستمال کاغذی در دست گرفتم و سعی کردم به آرامی عنکبوت را بلند کنم و در باغچه خانه‌مان بگذارمش
اما مطمئنم که آن عنکبوت بیچاره خیال کرد من می‌خواهم به او حمله کنم، چون فرار کرد و لابه‌لای تارهایش پنهان
دنی، اگر برایت بگویم آقا و خانم جوانی صاحب خانه‌ای که ساخته بودی شده‌اند، چه حسی پیدا میکنی؟ 
اوایل دائم یاد روزهای قدیم و دوستی‌مان می‌افتادم. فکر میکردم خیلی پیر شده‌ام. ترس برم داشته بود که نکند خیلی تنها شده باشم. آخر تو و ژاکلین برای ما مثل خواهر و برادر بزرگتر بودید، حالا ببین جلوی این بچه جوانها چه بابابزرگی به حساب می‌آیم! مثلا همین دو ماه پیش را برایت بگویم، آقای جوان سعی داشت با شن‌کش فلزی کوچکی (شاید مال خودت بود؟ نمیدانم) برگه
ای تاریکی به دادم برس با نوش
ستارگان در آغوش اسمان بی هوش
تاریکی درون بیرونم سرخوش
ابرها لفافی بروی اسمان
خندهای بی حدم سرپوش
ماه دورن ناکجا اباد
دلم بیرون از هر خوش
ازار صدای مردم در سرای شباهنگام
کر کننده ی سکوت در قلب ناخوش
بوی عطر نفس های درخت سماق
مشام غم احساسم نگشت پوچ
سربه بالا رو به پایین است ولی
بازی گیجانه ی دنیا شد پوچ
ّبغض بی سر حدات دنیایم ولی
پیر دلی در اوج جوانی مهارتی شد پوچ
یاوگویان درد بی پایانیم ولی
تو بگو به من زندگی نشد
اغبانی در منزل یک تفریح مفید است! هم یک سرگرمی تازه خواهید
داشت و هم از خوردن سبزیجات ارگانیک و طبیعی کنار وعده‌های غذایی‌تان لذت
می‌برید.
گل و گیاه در خانه میترا
من برای تهیه گیاهان آپارتمانی هزینه زیادی نکردم. هر زمان که
در طول روز و در روزمرگی زندگی گیاهان را می بینم از آنها انرژی می گیرم و
به همین دلیل دوست دارم که گل و گیاهان را در خانه نگهداری کنم. برای مراقبت و نگهداری از گیاهان آپارتمانی از آبپاش، اسپری و بیلچه استفاده می کنم.

مواد لازمبرای پودینگ شکلاتی2لیوان شیرنصف لیوان کمی بیشتر خامه صبحانه2قاشق غذاخوری پودر کاکائو2/5قاشق غذاخوری شکر4 قاشق غذاخوری نشاسته (ذرت)100 گرم شکلات شیری و تلخ مخلوطبرای پودینگ انجیری2 پاکت پودینگ اماده انجیر (یا هر پودینگ سفید یا  کرم رنگ  دلخواه تون میتونه باشه)2 تا 3 بسته بیسکوییت اورئو (یاکرمدار شکلات تلخ یا هر بیسکوییت دیگری)طرز تهیهبیسکوییتها را در غذاساز بریزید و در کف جامها به اندازه دلخواه بریزید.1پاکت پودینگ انجیر را مطابق دست
باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای تحویل دهی
خواه با فرزندی خوب ،
خواه با باغچه ای سرسبز ،
خواه با اندکی بهبود شرایط اجتماعی
و اینکه بدانی حتی فقط یک نفر با بودن تو ساده تر نفس کشیده است یعنی تو موفق شده ای
#گابریل_گارسیا_مارکز
باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای تحویل دهی
خواه با فرزندی خوب ،
خواه با باغچه ای سرسبز ،
خواه با اندکی بهبود شرایط اجتماعی
و اینکه بدانی حتی فقط یک نفر با بودن تو ساده تر نفس کشیده است یعنی تو موفق شده ای
#گابریل_گارسیا_مارکز
کارگاه اموزشی رایگان طراحی وچاپ
مدت زمان: 1 ساعت 
ساعت و تاریخ برگزاری: اعلام خواهد شد.
ظرفیت: حدود 5نفر و محدود است.
ادرس:مشهد-محاشیه وکیل اباد بین سامانیه وهاشمیه پ204
جهت ثبت نام:
خلاقیت و کارآمیخته با شور و شوق حاصلی جز یک اثر ماندگار برای شما و ما ندارد
کافی است اسم وفامیل خود ونام دوره را برای ثبت نام به شماره09352935008 پیامک کنید.
۵۲۰ متر باغچه ویلایی اکازیون ، کردزار
کد این ملک در سایت اندیش ملک 520 می باشد .

باغچه ویلایی به مساحت 520 متر دارای 80 متر ویلای شیک و نوساز واقع در منطقه کردزار شهریار با امکانات و مشخصات زیر به فروش می رسد 
ویلا سکو خورده ، 1 خوابه ، دارای نورگیر 360 درجه ، سقف شیروانی ، کف سرامیک ، آشپزخانه با کابینت mdf و . . .
محوطه سازی شده ، دارای نورپردازی حرفه ای در شب 
دارای انواع درختان میوه پرثمر به همراه گل آریی که با سهمیه اب کشاورزی سیراب می شوند 
انشعابا
سودا -سرد و خشک -خاک سودای طبیعی رسوب خون است به همین دلیل غلیظ تر و سنگین تر از خون است. رنگ ان سیاه ومزه ی امیخته از شیرینی وترشی است.وظایف سودای طبیعی در بدن تعادل ۱.حفظ تعادل واستحکام بافت های استخوانی مثل تاندون و رباط استخوان و مو وناخن که دارای مزاج سرد و خشک  هستند.۲.ایجاد قوام وغلظت لازمه ی خون.۳. تقویت دهانه ی معده وتحریک اشتها
خدمات باغبانی ؛ هر خانه و آپارتمانی دارای فضای سبز است؛ با گذشتن از کوچه ها و تردد از جلوی درب منازل می توان دریافت که با وجود این مسئله که اکثر آپارتمان ها به مرتب بودن فضای سبز محل زندگی خود اهمیت ویژه ای می دهند اما برخی از مردم به این موضوع بی توجهی می کنند.
برخی به دلیل مشغله های بیش از حد و پیچیدگی زندگی از رسیدگی به فضای سبز محل زندگی شان غافل شده و برخی نیز مهارت، ابزار و انرژی مورد نظر برای رسیدگی به این مسئله را ندارند.
در گذشته اکثر اف
سودا -سرد و خشک -خاک سودای طبیعی رسوب خون است به همین دلیل غلیظ تر و سنگین تر از خون است. رنگ ان سیاه ومزه ی امیخته از شیرینی وترشی است.وظایف سودای طبیعی در بدن تعادل ۱.حفظ تعادل واستحکام بافت های استخوانی مثل تاندون و رباط استخوان و مو وناخن که دارای مزاج سرد و خشک  هستند.۲.ایجاد قوام وغلظت لازمه ی خون.۳. تقویت دهانه ی معده وتحریک اشتها

شناسه ملک : 3525
670 متر باغچه 4دیواری با درختان قدیمی و بارده متنوعبرق و گاز کنتوری مشاع و آب مصرفیدارای سهمیه آب موتورجدول کشی شدهدارای سند عرصه و عیانامکان ساخت بنا نیز دارد
تماس جهت مشاوره با کارشناس فروش این ملک آقای جلال راهی : 09912144324
تصاویر بیشتر در سایت صناملک
خانه سردتر از بیرون بود. هر چند دقیقه یک‌بار فیوز می‌پرید و بخاری‌ها خاموش می‌شدند. مأمور اداره‌ی برق از حیاط بیرون رفت و یک فیوز کهنه و خاک‌گرفته از ماشین‌اش آورد. گفت‌ فیوزتان نیم‌سوز شده و نشان‌مان داد. فیوز کهنه را وصل کرد و گفت: «قابلی نداره. پنجاه تومن میشه» شماره کارت خواستم. گفت: نقدی پرداخت کنید. گفتم: نقد ندارم. فیوز کهنه را دوباره درآورد و فیوز نیم‌سوز را وصل کرد و رفت. دو دقیقه‌ی بعد دوباره فیوز پرید و بخاری‌ها خاموش شدند. مس
در جلسه کمیته برنامه ریزی کوهبنان مطرح شد
در دستور کار قرار گرفتن روکش فاز اول اسفالت کوهبنان به سمت زرند و احداث لاین دوم ورودی کوهبنان از سمت یزد
فرماندار کوهبنان در جلسه کمیته برنامه ریزی کوهبنان : روکش فاز اول اسفالت کوهبنان به سمت زرند و احداث لاین دوم ورودی کوهبنان از سمت یزد در دستور کار قرار دارد محور فتح اباد و نجف اباد هم جزخواسته های مردم منطقه است تا هر چه زودتر اسفالت شوند .
اولین جلسه کمیته برنامه ریزی کوهبنان در سال جاری با حضو
اغبانی در منزل یک تفریح مفید است! هم یک سرگرمی تازه خواهید
داشت و هم از خوردن سبزیجات ارگانیک و طبیعی کنار وعده‌های غذایی‌تان لذت
می‌برید.
گل و گیاه در خانه میترا
من برای تهیه گیاهان آپارتمانی هزینه زیادی نکردم. هر زمان که
در طول روز و در روزمرگی زندگی گیاهان را می بینم از آنها انرژی می گیرم و
به همین دلیل دوست دارم که گل و گیاهان را در خانه نگهداری کنم. برای مراقبت و نگهداری از گیاهان آپارتمانی از آبپاش، اسپری و بیلچه استفاده می کنم.

اولین المپیاد ورزش روستایی استان 97/12/9 در یل اباد

اولین المپیاد ورزش روستایی استان مرکزی فردا نهم اسفند ماه به میزبانی روستای یل آباد در ورزشگاه شاهزاده اسماعیل (ع).
اطلاع بیشتر در تصویر بالا موجود میباشد

▌▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▌
▌ وب سایت رسمی روستای یل آباد  www.yalabad.blog.ir ▌
▌▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▌
بذر گل زیبای Aquilegia Winky Double Blue White در فروشگاه بذر کارنیلا
فروشگاه کارنیلا تنها مرجع تخصصی بذر های اورجینال و اصلیبذر گل زیبای Best Perennials – Aquilegia Winky Double Blue White (Columbine) قابل کاشت در آپارتمان و باغچه می باشد
برای خرید و دیدن توضیحات این قسمت را کلیک فرمایید

برچسب ها:Aquilegia Winky Double Blue White, آموش کاشت گل, بذر اصلی, بذر گل, بذر گل آپارتمانی, روش کاشت بذر گل, گل اپارتمانی
توی حیاط یک خانه قدیمی، دو تا درخت بزرگ بود. یکی این طرف حیاط و یکی آن طرف حیاط.
چند تا مورچه نزدیک درخت این طرف حیاط، توی باغچه زندگی می کردند.یک روز مورچه کوچک به مادرش گفت: ای کاش می شد به باغچه آن طرف حیاط می رفتم تا از درخت بزرگش بالا بروم.به نظر من دنیا از آن طرف حیاط خیلی قشنگ تر است!
مادر مورچه کوچک آهی کشید و گفت: خیلی فکر خوبی است، اما تا وقتی که این مرغ و خروس ها توی حیاط هستند نمی توانی از آن عبور کنی. همین چند روز پیش که من از لانه کمی دور
۵۰۰ متر باغچه ویلایی دنج در ملارد
کد این ملک در سایت اندیش ملک 524 می باشد .

باغچه ویلایی به مساحت 500 متر واقع در منطقه ی ویلایی نشین ملارد با امکانات و مشخصات زیر به فروش می رسد :

ملک بسیار نقلی و در عین حال از نظر رویتی بیش از متراژ مذکور به چشم می آید ، در محوطه سازی ملک از سنگ فرش ، بلوک چینی و انواع درختان میوه استفاده شده است ، سوئیتی مجزا و فول امکانات به مساحت 65 متر در باغ به چشم می خورد که دارای 1 خواب بزرگ می باشد، آلاچیق و تاب از دیگر امک
در همه‌ی دوره‌ها مردم نیک یافت می‌شوند ، اما در آن سال‌ها ، روزگاری که داستان ما در بستر آن روان است ، از این‌دست مردمان بیشتر یافت می‌شدند . چشم‌های مراقب هنوز مهلت نیکیِ ساده‌ی مردم را به‌خود ، از آن‌ها نگرفته بود . نیز نیکی گناه نبود . کردار نیک جسارت می‌خواهد . و در آن دوران ، هنوز این جسارتِ خجسته درهم نشکسته بود ، گرچه قوام هم نگرفته بود .
کلیدر ( محمود دولت‌آبادی )
به بهانه روز زن و به هوای روز مرد
چندی پیش به یاد ایام شباب با دوستی از دوران گذار به بهانه کتاب، چندساعتی کنجی نشسته بودیم و در کمال آرامش صحبت آفاق و انفس میکردیم و گره به الرجال قوامون علی النسا افتاد
طبق تفسیر خاصی دوست میگفت اشتغال، منظور از قوامون است پس چون الان زن و مرد شاغلند، پس حکم نماز جماعت که مرد جلوتر می ایستد و از همین آیه برداشت شده هم نقض میشود
گفتم تفسیر من قوام بودن را تکیه گاه رشد میبیند و همه مناسبات با این رابطه معنی پیدا
لم اباد یکی از سرسبز ترین و بکرترین مناطق ملارد محسوب می شود که بسیاری از باغ ویلا های لوکس و دیدنی ملارد در این منطقه قرار دارد . به دلیل نزدیک بودن به بافت شهری تمام امکانات شهری را دارد و یکی از بهترین مناطق باری سکونت دائم نیز به شمار می رود . حال می خواهیم یکی از باغ ویلا لوکس و نقلی این منطقه را معرفی نمایم.این باغ ویلا 500 متر  نقلی دارای  85 متر ویلای لوکس و نوساز نیز می باشد . از امکانات  و ویژگی های این باغ ویلا زیبا می توان به موارد ذیل ا
خِنِه کَتِه ولی ؛ صاب خِنِه کوءهلته لتکا ؛ دیگر بی سِکه سوءهمله یِ دل ؛ مه دل ؛ مشت غمیرهجانِ پِر و ؛ مارِسّه ِ دل کَهوءه

ترجمه: خانه هست، اما صاحبخانه کجاست؟
باغ و باغچه دیگر صفا ندارد
دل روستا و دل من غمگین هستند
دلم برای پدر و مادرم تنگ است
از آخرین باری که مطلبی توی وبلاگم نوشتم حدود یک ماه می گذره.آخ که چه قدر دلتنگ نوشتن هستم.نوشتن درباره این که چه قدر دلم برای گرین گیبلز عزیزم تنگ شده.دلم برای خونه ی رویاهایم که تموم کودکیم رو در اون گذروندم تنگ شده.دلم برای رفتن و چیدن نعناع تازه از باغچه تنگ شده.دلم برای تخیلاتم در زمان چیدن نعناع ها و بوییدن عطر تیزشون تنگ شده.تا به حال گل های نعناع رو دیدید؟رنگ بنفش زیبا و بوی دل انگیزی دارند و هر چند که کوچک اند ولی جلوه و زیبایی خاصی رو
مداد رنگی های هفته: کودکانمان را با آقای مهربانی آشناتر کنیم.
بریده کتاب:
روزهای پنج شنبه من زرد است، درست مثل گل های نرگسی که توی باغچه حیاط مادرجان است.همیشه روز پنج شنبه که می شود، من و مامان و بابا می رویم خانه ی مادرجان. من خانه ی مادرجان را خیلی دوست دارم، چون آنجا می توانم هرچقدر دوست دارم بازی کنم و بدوم. همیشه وقتی گل های نرگس باغچه ی مادرجان را می بینم، یاد امام زمان علیه السلام و مادر مهربانشان می افتم.مادرجان می گوید: ((اسم مادر امام
بچه بودم که مادربزرگم مرد. اون موقع اصلا فکر نمی‌کردم روزی دلم براش تنگ بشه.. حالا اما شده. یا شایدم برای کل اون دوران. ولی دلم می‌خواد بازم آخر هفته ها بریم خونشون سلام کنم صورتمو ببرم جلو تا یه بوس بدم و بعد یه جوری که نبینه و ناراحت نشه بیام همه صورتمو که به تف و محبت آغشته شده پاک کنم. چه بهتر که برای ناهار رفته باشیم خونشون. تو چیدن سفره اون کاسه آبی ها رو بیارم و اگه ماست نداشتیم من برم بخرم. چون ماستش خیلی خوشمزس. تو خونه خودمون از این ماست
مداد رنگی های هفته: کودکانمان را با آقای مهربانی آشناتر کنیم.

مداد رنگی های هفته
بریده کتاب:
روزهای پنج شنبه من زرد است، درست مثل گل های نرگسی که توی باغچه حیاط مادرجان است.همیشه روز پنج شنبه که می شود، من و مامان و بابا می رویم خانه ی مادرجان. من خانه ی مادرجان را خیلی دوست دارم، چون آنجا می توانم هرچقدر دوست دارم بازی کنم و بدوم. همیشه وقتی گل های نرگس باغچه ی مادرجان را می بینم، یاد امام زمان علیه السلام و مادر مهربانشان می افتم.مادرجان می
حمل بار به تمام مناطق
88697818
22884629
44365936

اتوبار سعادت آباد و باربری سعادت آباد با ماشین های جدید VIP 
باربری ولنجک با سرویس کامل باربری شامل:
بسته بندی وسایل با کارتون 5 لایه ضدضربه
حمل اثاثیه منزل با کارگران ماهر و چرخ دستی
جایی گذاری وسایل در ماشین
حمل بار توسط ماشین های VIP  و جدید با رانندگان ماهر
باربری پاسداران پیاده کردن وسایل در مقصد
باز کردن بسته بندی ها
تمیز کاری خانه و چیدن وسایلباربری تهران دارای شعبه در غرب تهران به نام باربری تهرا
آخ مهتاب!کاش یکی از آجرهای خانه‌ات بودم.یا یک مشت خاکِ باغچه‌ات.کاش دستگیره‌ی اتاقت بودم تا روزی هزار بار مرا لمس کنی.کاش چادرت بودم.نه کاش دستهایت بودم..کاش چشمهایت بودم .کاش دلت بودم نه..کاش ریه هایت بودم تا نفسهایت را در من فرو ببری و از من بیرون بیاوری.کاش من تو بودمکاش تو من بودیکاش ما یکی بودیمیک نفر دوتایی..!روی ماه خداوند را ببوسمصطفی مستور@khablog
خیلی شاکی بود
میگفت این برف وقت نشناس، شکوفه های گیلاسمو ازم گرفت، حالا باید یه سال دیگه وایسم تا ببینم درختم گیلاساش چه شکلی هستن!
درکش میکنم
آخه یه سالم تگرگ شکوفه های خرمالوی منو ازم گرفت
شکوفه های صورتیِ جوندارِ خرمالومو
همه رو ریخت رو زمین تو باغچه
تگرگِ وقت نشناس
آخرین انتقال از وبلاگ پسرچوپان در بلاگفا به وبلاگ پسرچوپان در بیان

درخت گردو از پست لینکدین مهر 97

درخت مثمر در شهر را دوست دارم. موقعی که مرحوم همسرم عضو شورای شهر بود
طرحی به او دادم اما متخصص ها قبول نکردند. خودم جلوی خانه ام درخت گردو
کاشتم. یکی گفت ریشه اش پی ساختمان را خراب می کند. یکی گفت ریشه در راه
فاضلاب نفوذ و مسدود می کند. دیگری گفت دزد از شاخه اش به پشت بام می رود.
وهمه گفتند بچه ها برای انداختن گردو سنگ پرت می کنند و شیشه پن
 تیم  فوتسال المهدی  قهرمان مسابقات فوتسال  رده سنی نوجوانان جام رمضان در شهرستان حاجی
اباد گردید.

به
گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی آباد ، مسابقات فوتسال رده
سنی نوجوانان   به مناسبت ماه مبارک رمضان در سالن ورزشی شهید
ذاکری  مجموعه ورزشی انقلاب شهرستان حاجی
اباد با شرکت 5 تیم به صورت دوره ای  آغاز
گردیده بود   با قهرمانی تیم فوتسال نوجوانان  المهدی  مورخه 18/3/98به کار خود پایان داد .

بنابه
اظهار علی کشاورزی  رئیس هیئ

1000 متر باغ ویلای شیک نوساز در لم آباد ملارد
120 متر ویلای خوش ساخت با نمای تمام سنگ و 2 اتاق خواب
دارای 15 متر سرایداری مجزا در باغ
محوطه سازی زیبا و بسیار دلباز به همراه نورپردازی در شب 
انشعابات آب و برق و گاز مصرفی 
استخر روباز کاشی کاری شده با تاسیسات کامل در مجاورت ویلا
باغچه کاری اصولی گلکاری و درختان زینتی تنومند بسیار زیبا 
درختان مثمر میوه
سهمیه آب کشاورزی 
باربیکیو جهت تفریحات آخر هفته